Kino Polska Kino TV FilmBox Premium HD FilmBox Extra HD FilmBox Family FilmBox Arthouse Kino Polska Muzyka FightBox Stopklatka TV ZOOM TV


Powrót

Na niniejszej stronie znajdą Państwo zdjęcia do publikacji promujących programy, filmy i seriale emitowane na kanale ZOOM TV. Przy ich wykorzystaniu każdorazowo powinna pojawić się informacja o dacie emisji oraz nazwie kanału. Zdjęcia powinny być podpisane zgodnie z informacją o prawach autorskich zawartą w poszczególnych folderach zdjęciowych. Serdecznie zapraszamy do korzystania z oferowanych materiałów. Jeśli potrzebne będą bardziej szczegółowe informacje/materiały, uprzejmie prosimy o bezpośredni kontakt z Agnieszką Bezubik - a.bezubik@zoomtv.pl.

Tir: transport w rozmiarze XXL (odc. 2)

Gatunek: odcinek

Opis:

Ireneusz Strychacz to biznesmen z małej wsi Piotrówka na Opolszczyźnie, który od wielu lat prowadzi firmę transportowo - spedycyjną. Zakładając własny biznes mężczyzna, musiał pożyczyć pieniądze na pierwszego tira. Dziś ma ich już 22, a każdy wart jest milion złotych. Pan Irek rozwija firmę, kolekcjonuje potężne maszyny, a do tego jest prezesem czwartoligowego klubu piłkarskiego, który wyciągnął z długów. Dzięki temu, że ma wyjątkowego nosa do łowienia talentów, w prowincjonalnym klubie grają zawodnicy warci miliony, nawet z tak egzotycznych krajów jak Wybrzeże Kości Słoniowej. W odcinku widzowie zobaczą drogę, jaką przeszedł bohater, by przesiąść się z rozpadającego samochodu do luksusowego pojazdu nowej generacji. Twórcy zaglądają również do kabin ogromnych ciężarówek i dowiadują się, jak miłość do wielkich maszyn i piłki udało się przekuć na dobrze prosperujący biznes.

Zdjęcia:

Powrót