Kino Polska Kino TV FilmBox Premium HD FilmBox Extra HD FilmBox Family FilmBox Arthouse Kino Polska Muzyka FightBox Stopklatka TV ZOOM TV


Powrót

Na niniejszej stronie znajdą Państwo zdjęcia do publikacji promujących programy, filmy i seriale emitowane na kanale ZOOM TV. Przy ich wykorzystaniu każdorazowo powinna pojawić się informacja o dacie emisji oraz nazwie kanału. Zdjęcia powinny być podpisane zgodnie z informacją o prawach autorskich zawartą w poszczególnych folderach zdjęciowych. Serdecznie zapraszamy do korzystania z oferowanych materiałów. Jeśli potrzebne będą bardziej szczegółowe informacje/materiały, uprzejmie prosimy o bezpośredni kontakt z Agnieszką Bezubik - a.bezubik@zoomtv.pl.

Łowca smaków poleca

Gatunek: serial dokumentalny

Kraj produkcji: Kanada

Rok produkcji: 2014

Czas trwania: 41 min

Reżyseria: Chilco Chris

Opis:

Znany krytyk kulinarny z "The London Times", Giles Coren, wyrusza w podróż po najbardziej kuszących restauracjach w Ameryce Północnej. Jako specjalista bywał już w wielu najlepszych lokalach na świecie, ale nic nie ekscytuje go bardziej, niż odkrywanie prawdziwych perełek wśród mniej znanych dotąd miejsc. Liczą się dla niego nie tylko jakość potraw, dobra obsługa i miła atmosfera, ale przede wszystkim to, co nazywa wyjątkowym doznaniem kulinarnym, nieważne czy w pięciogwiazdkowym lokalu, czy w ulicznej knajpie. Podobno jego dobra opinia warta jest milion dolarów. Nie da się jej jednak kupić, a eksperta nie można tak po prostu do siebie zaprosić. Jeśli restauracja jest dobra, jej właściciele mogą mieć jedynie nadzieję, że któregoś dnia krytyk ich odwiedzi. W każdym odcinku programu Giles próbuje dań z pięciu godnych uwagi restauracji i wybiera jedną, której wystawia recenzję za milion dolarów.

Zdjęcia:

Kiedy w programie:

2024-06-15 11:45, (odc. 1)

2024-06-22 11:45, (odc. 2)

2024-06-29 11:45, (odc. 3)

Powrót