Kino Polska Kino TV FilmBox Premium HD FilmBox Extra HD FilmBox Family FilmBox Arthouse Kino Polska Muzyka FightBox Stopklatka TV ZOOM TV


Powrót

Na niniejszej stronie znajdą Państwo zdjęcia do publikacji promujących programy, filmy i seriale emitowane na kanale ZOOM TV. Przy ich wykorzystaniu każdorazowo powinna pojawić się informacja o dacie emisji oraz nazwie kanału. Zdjęcia powinny być podpisane zgodnie z informacją o prawach autorskich zawartą w poszczególnych folderach zdjęciowych. Serdecznie zapraszamy do korzystania z oferowanych materiałów. Jeśli potrzebne będą bardziej szczegółowe informacje/materiały, uprzejmie prosimy o bezpośredni kontakt z Agnieszką Bezubik - a.bezubik@zoomtv.pl.

Wojciech Cejrowski. Kura

Gatunek: program rozrywkowy

Kraj produkcji: Polska

Rok produkcji: 2013

Obsada: Wojciech Cejrowski

Opis:

Kura to jedno z najpopularniejszych i najbardziej rozpowszechnionych zwierząt domowych na świecie, a jajko to to stały element diety ludzi na całym świecie. Wszyscy o nich mówią zwłaszcza w okresie Wielkanocy. Co prawda Wojciech Cejrowski nie odpowie na odwieczne pytanie "co było pierwsze jajko czy kura", ale z programu będzie można dowiedzieć się m.in. po co kura zjada kamienie, dlaczego śpi na grzędzie oraz ile "w sobie" nosi jajek i ile ich znosi w ciągu roku. Widzowie poznają też różnicę między masową hodowlą niosek w klatkach, a tą na wolnym wybiegu. Wraz z autorem przyjrzymy się codziennym kogucim obowiązkom i hierarchii panującej w kurniku. Na koniec prowadzący powie jakie jajka należy kupować i dokona degustacji domowego rosołu.

Zdjęcia:

Kiedy w programie:

2024-06-17 10:45

2024-06-30 11:55

Powrót